Корзина
4 отзыва
Контакты
ООО «Прок-2005»
+380 показать номер
+380 показать номер
Юля
УкраинаДнепропетровская областьДнепрул. Богдана Хмельницкого 4, офис 31849026
Карта

Фарматан АСО

Фарматан АСО
  • В наличии
  • Оптом и в розницу

Оптовые и розничные цены уточняйте

Фарматан АСО
Оптовые и розничные цены уточняйте
В наличииФарматан АСО
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
Фарматан АСО - збалансована комбінація танінів з органічними і неорганічними кислотами, їх солями з особливою синергетичною дією. Застосування Фарматан АСО для вирішення різних проблем: Боротьба з синдромом раптової смерті (Clostridium noviy).
Боротьба з колібактеріозом після відлучення. Фарматан АСО показав ефективність на рівні препарату Колістіна. Препарат зміг зменшити кількість ін'єкційних антибіотиків, скоротити терміни одужання.
Боротьба з діареєю, спричиненої Clostridium perfringens тип А і тип С.
Боротьба з дизентирією свиней через дачу Фарматан АСО через сухий корм. Фарматан АСО прискорює видужання, зменшує кількість застосовуваних лікарських препаратів, більш, ніж в два рази зменшив кількість випадків виникнення дізентіріі і зменшив смертність.
Крім цього, Фарматан АСО, як сильний антиоксидант, має імуномодулюючі та антистресові властивості. Покращує якість м'яса. Знімає інтоксикацію, що підтвердив досвід його використання, поросята швидше відновлювали апетит, рухову активність. Фарматан АСО доповнює адсорбенти мікотоксинів і сприяє зменшенню дози їх введення в корми. З точки зору зменшення вартості комбікорму, Фарматан АСО в кормах замінює підкислювачі, пробіотики, пребіотики, скорочує термін застосування оксиду цинку, зменшує кількість застосовуваних антибіотиків, і як говорилося вище, може зменшувати введення адсорбенту мікотоксинів. Було відзначено збільшення приростів і зменшення конверсії, особливо це помітно на дорощуванні.
facebook twitter
Характеристики
Основные
Производитель  Танин Севница
Страна производительСловения
Лекарственная формаПорошок
Вид животных Свиньи
Информация для заказа
  • Цена: Оптовые и розничные цены уточняйте
Отзывы о товаре